Telefon: +90 216 594 56 98

Hakkımızda

 

IMG_3363 DAHA GÜVENLİ YAPILAR İÇİN STRATEJİK ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

Hill İnşaat A.Ş. sektördeki 30 yıllık inşaat tecrübesiyle bugüne kadar ülkemizin taahhüt ve gayrimenkul yatırım sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Hill İnşaat A.Ş’nın lüks konut, ofis binaları, residance, alışveriş merkezleri, kamu sektörü ve özel amaçlı projeleri, uluslararası düzeyde ödüle layık görülen ve sektörün takdir ettiği projeler arasındadır.

Hill İnşaat A.Ş’nın projelerinin temel özellikleri arasında; yüksek yaşam kalitesi, gelişmiş çevre duyarlılığı, ergonomik fonksiyonel ve estetik tasarımlar, yapı tekniğinde yenilikçi olduğu kadar mimari geleneklere ve insani değerlere duyarlılığımız, öncelikli ilkelerimizdendir.

Bir aile şirketi karakterinde olan Hill İnşaat A.Ş’nin başlattığı kurumsallaşma projesinde önemli mesafeler alınmıştır. Alanında uzman firma yöneticileri ve akademisyenler, alanında tecrübeli mimar ve mühendislerle çalışan Hill İnşaat A.Ş’nin kalite anlamındaki hassasiyeti 2016 yılında aldığı TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Değerlendirilme ve Belgelendirilmesi ile tescillenmiştir.